Vytisknout

Ing.Moniky Řezníčkové


V salonu Monika si můžete zapůjčit svatební šaty z široké nabídky včetně svatebních doplňků, šaty pro svatební maminky, nebo pro družičky a také šaty na věneček. V nabídce najdete i společenské šaty do tanečních, na prodlouženou, na maturitní ples i na plesy a jiné společenské události. Půjčíme Vám také pánske obleky i obleky pro mládence.

V salonu najdete také jedinečné a originální šaty, které pochádzí i z mé krejčovské dílny.

Mé modely jsou zároveň navržené a přizpůsobené tak, aby šly lehce upravovat a seděly jak štíhlým, tak plnějším postavám. Jedině v salonu Monika Vám upravíme jedny a ty samé šaty na velikost 34, nebo třeba až na velikost 44.

Kolekci neustále doplňuji a inovuji dle módních trendů a Vašich přání.

V salonu Monika očekávejte příjemné prostředí, maximální vstřícnost, odbornou a trpělivou pomoc při výběru šatů a jejich zkoušení. Věřím, že služby a nabídku svatebního salonu oceníte i Vy, stejně jako řada spokojených zákaznic , které se do mého salonu rády vrací, nebo doporučují mé služby.

Přesvědčte se sami a navštivte salon Monika, který sídlí v Nové Pace v ulici Rokycanova (pod teplárnou). Svatební salon se nachádzí blízko měst Jičín, Hořice, Lázně Bělohrad, Hostinné, Vrchlabí, Jilemnice a Lomnice nad Popelkou.

 

 

Stylingové poradenství

S salonu Vám s výběrem šatů jak střihem, tak i barvou odborně poradím. Společně podtrhneme Vaše přednosti a případné nedostatky zakryjeme. Šaty budou upravené právě Vám na míru tak, aby jste se v nich cítili příjemně a sebejistě.

 

Najdete nás v ulici Rokycanova 875